NB III: Détári magánéleti okok miatt távozik Felsőtárkányból

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.05.06. 07:04
Az ősszel öt, míg a tavasszal tíz mérkőzésen irányította az NB III Keleti csoportjában szereplő Felsőtárkányt Détári Lajos, aki a minap jelezte, magánéleti problémák miatt kénytelen megszakítani a munkát – számolt be róla a heol.hu.

A korábbi ötszörös világválogatott, 61-szeres magyar válogatott középpályás a minap telefonon jelezte, hogy kénytelen megszakítani a munkát, távozik az NB III Keleti csoportjában szereplő csapat kispadjáról.

„Olyan magánéleti problémákkal kell megküzdenem, amelyek miatt a folytatásban nem tudom vállalni a csapat irányítását – mondta a heol.hu-nak Détári Lajos. – Budapestre szólítanak a mindennapok, s ez ebben a formában összeegyeztethetetlen a felsőtárkányi szerepvállalással. Remekül éreztem magam Felsőtárkányban, s való igaz, az eredményesség tekintetében sincs ok a szégyenkezésre. A Putnok és a Létavértes elleni vereségben a játékvezetői tévedések is közrejátszottak. Örültem, hogy megismerhettem a települést, a vezetőkkel, a játékosokkal és a szurkolókkal is harmonikus volt a viszony. Nem szeretnék felhagyni az edzősködéssel, de most az a legfontosabb, hogy a fennálló problémákat megoldjam. Nem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő, de bízom benne, hogy mielőbb rendeződik az életem, s valahol majd újult erővel állhatok munkába.”

A Heves megyei csapat a hátralévő három mérkőzésre Elek Norbert csapatkapitány irányításával készül fel.

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Détári után Benbuali a következő NB I-es gólszerző világbajnokságon – videók

Foci vb 2026
2026.06.23. 07:29

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

NB III: pénzbüntetést kapott a Haladás az utolsó bajnoki után

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:05
Ezek is érdekelhetik