NB II: Ajkáról igazolt új játékosokat a ZTE

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.26. 07:49
Króner Martin után újabb játékosok szerződtetését jelentette be a labdarúgó NB II-ben szereplő ZTE FC – olvasható a klub honlapján.

A DVSC-Tevával kétszeres bajnok 26 esztendős bal oldali védő, Fodor Marcell Ajkáról érkezik Zalaegerszegre, és kettő plusz egy éves szerződést köt a klubbal. A labdarúgó eddig 87 NB I-es mérkőzésen lépett pályára, négy alkalommal játszott a Loki BL-csoportmeccsein is. Fodor Marcell Ajkáról érkezik Zalaegerszegre, és kettő plusz egy éves szerződést köt a klubbal. A labdarúgó eddig 87 NB I-es mérkőzésen lépett pályára, négy alkalommal játszott a Loki BL-csoportmeccsein is.

„Szimpatikusak voltak a klub céljai, gyönyörű a stadion és szép a város – kezdte sorolni Zalaegerszegre igazolásának okait Fodor Marcell. – Kocsárdi Gergely klubigazgató személye pedig garancia volt arra, hogy a megfelelő csapatba igazolok. Elsődleges célom, hogy stabil játékos legyek a posztomon. Az előző szezonban már jól ment a játék, itt szeretnék csúcsformába lendülni. Úgy gondolom, hogy ehhez itt a klubnál minden adva van!”

A 25 éves védekező középpályás, Horváth Attila szintén Ajkáról érkezik, és ő is játszott korábban az első osztályban, a Siófok színeiben 19 alkalommal szerepelt az NB I-ben. A játékossal hároméves szerződést köt a ZTE.

„Nagy múltú klubhoz kerültem, amelynél nagyszerű körülmények fogadtak – mondta szintén a sajtótájékoztatón Horváth Attila. – Szeretnék minél többet a pályán lenni, valamint jó játékkal meghálálni a vezetőség bizalmát. Természetesen a szurkolók szívébe is be akarom lopni magam, és nemcsak szavakkal, hanem tettekkel is…”

A Debrecenből érkező Króner Martin szerződtetéséről már korábban beszámoltunk.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A ZTE FC-NÉL
Érkezők: Króner Martin (DVSC-Teva – kölcsönbe), Fodor Marcell (FC Ajka), Horváth Attila (FC Ajka), Szegleti Gergely (Andráshida SC – kölcsönből vissza)
Távozott/távozhat: Hajdú Norbert (?), Marián Sluka (szlovák, ?)
Kiszemeltek: Melczer Vilmos (Mezőkövesd-Zsóry), Szekér Dávid (REAC), Ács Martin (Veszprém FC)

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
9 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
19 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik