NB III: betelt a pohár, távozik a Felsőtárkány játékos-edzője

2014.09.23. 09:23
Lemondott a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő Felsőtárkány játékos-edzői posztjáról Elek Norbert, aki a bizonytalan anyagi helyzet miatt döntött a távozás mellett – számol be róla a heol.hu.

A felsőtárkányiak öt mérkőzés után egy győzelmet, két döntetlent és két vereséget számlálnak, ezzel a 9. helyen állnak, Elek Norbert játékos-edző azonban nem a felemás eredmények, hanem pénzügyi okok miatt döntött úgy, hogy feláll a harmadosztályú együttes kispadjáról.

„Már régóta érlelődött bennem ez az elhatározás, a múlt héten pedig eldöntöttem: függetlenül az eredménytől, a hajdúságiak elleni mérkőzés után lezárom a felsőtárkányi időszakot” – nyilatkozta a heol.hu megkeresésére a DVSC-DEAC elleni 1–1-es döntetlen után Elek Norbert.

„Hosszú ideje rendkívül bizonytalan a klub helyzete, ami minden tekintetben rányomja a bélyegét a csapatra. Teljes fizetés hónapok óta nem érkezett, így pedig milyen alapon kérjem számon bármelyik játékost is a teljesítményéért? Olykor már olyan érzések fordultak meg a fejemben, ők tesznek szívességet nekem, hogy ilyen helyzetben pályára lépnek. Ilyen körülmények között nem lehet komoly munkát végezni. Kívánom, hogy rendeződjenek az egylet ügyei, de nekem már sok volt az elmúlt időszak” – mondta a szakember.

A regionális portál érdeklődésére Szarvas László, a Felsőtárkány titkára elmondta, még nem tudják, kivel pótolják Eleket, ráadásul a leendő új befektető kapcsán sincs előrelépés.

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

NB III: pénzbüntetést kapott a Haladás az utolsó bajnoki után

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:05

Filkor Attila távozik, új sportigazgatót nevezett ki az NB II-ből kiesett Budafok

Labdarúgó NB II
2026.06.08. 18:17
Ezek is érdekelhetik