NB III: nagyobb kihívás – Vác helyett Tiszakécskén az edző

2015.06.15. 17:39
A legutóbb a Szeged 2011-nél edzősködő Nyilas Elek lett a labdarúgó NB III-ban induló Tiszakécske szakmai igazgatója – számolt be róla a bacskiskunfoci.hu.

A Tiszakécske a Bács-Kiskun megyei I. osztályú bajnokságot megnyerő, így a feljutást kiharcoló Kiskunfélegyháza jogán indul az NB III-ban, mivel a tiszakécskei vezetők együttműködést megállapodást kötöttek a félegyháziakkal, hogy a felnőtt és az utánpótlás csapatok is a klub színeiben lépnek pályára a 2015–16-os szezonban.Tiszakécske a Bács-Kiskun megyei I. osztályú bajnokságot megnyerő, így a feljutást kiharcoló Kiskunfélegyháza jogán indul az NB III-ban, mivel a tiszakécskei vezetők együttműködést megállapodást kötöttek a félegyháziakkal, hogy a felnőtt és az utánpótlás csapatok is a klub színeiben lépnek pályára a 2015–16-os szezonban.

„Nagy kihívásnak érzem a feladatot, ezért választottam több ajánlat közül a tiszakécskeit – válaszolta a Nemzeti Sport Online kérdésére Nyilas Elek. – A tiszakécskei együttes az előző szezonban a Bács-Kiskun megyei I. osztályban szerepelt, de a vezetők szeretnék komolyabb szintre hozni a futballt, felnőtt és utánpótlás szinten egyaránt. Sokrétű a feladat, hiszen a felnőtt csapat vezetőedzői teendői mellett a klub teljes szakmai koncepciójáért én felelek, ezt pedig nagyon vonzónak találom. Lépésről lépésre szeretnénk haladni, három év alatt fel akarunk jutni az NB II-be, és addigra az infrastruktúra is megfelelő lesz."

A legutóbb a Szeged 2011-nél edzősködő Nyilas Elek korábban az NB II-ben induló Váccal tárgyalt, de végül nem született megegyezés a felek között.

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

A Fradi fölényes győzelmet aratott Borbély Balázs első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 15:16

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

NB III: pénzbüntetést kapott a Haladás az utolsó bajnoki után

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:05
Ezek is érdekelhetik