NB III: a korábbi Fradi-kapus Monoron folytatja
A Nemzeti Sport információi szerint a labdarúgó NB III-ban szereplő Monor vezetősége megegyezett Komora Lászlóval, így a 29 esztendős labdarúgó a következő szezonban a Pest megyeiek kapuját védi.
Az RKSK-tól távozó kapus korábban a Ferencvárosban, Soroksáron és Budaörsön is védett.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







