NB II: a Sopron rutinos játékosokkal erősítene a télen

2015.12.02. 11:00
A labdarúgó NB II-ben szereplő Soproni VSE helyzete a nyári gondok után stabilizálódott, a nyugat-magyarországi csapat 19 ponttal a 11. helyről várhatja a tavaszi folytatást. A soproniak szeretnék megerősíteni a keretüket, méghozzá rutinos játékosokkal.

„A nyári bizonytalanság után szurkolónak és klubvezetőnek is megnyugtató ránézni a tabellára. Színvonalas a bajnokság, sok az azonos tudású csapat. Láthatjuk, milyen szoros a mezőny: egyetlen plusz győzelem esetén a hetedik helyen tanyáznánk. De azt mondom, ne legyünk telhetetlenek! Kicsit féltem az elején, hiszen rengeteg rutintalan, fiatal játékossal indultunk neki a szezonnak, ám aztán elkezdtek jönni a győzelmek, s ez végül 19 pont megszerzéséhez volt elég. Ami szintén szép eredmény: a Magyar Kupában a 16 közé jutottunk” – értékelt Skála János, az SVSE elnöke, aki a téli átigazolási tervekről is szót ejtett.Skála János, az SVSE elnöke, aki a téli átigazolási tervekről is szót ejtett.

„A lefolytatott sikeres tárgyalásoknak köszönhetően lesz lehetőség a keret megerősítésére. Természetesen anyagi lehetőségeink nem végtelenek, de a kimondottan ügyes és lelkes fiatalok mellé kell egy-két rutinosabb játékos. Itt szeretném megemlíteni: klubelnökként külön örülök neki, hogy Holdampf Gergő, Sifter Tamás, Pados Patrik, Maráczi József és Pető Benjámin révén soproni futballisták is szerepet vállaltak a sikeres őszi szereplésben.”

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
5 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
15 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
22 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
23 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik