NB II: külföld helyett Szeged – meggondolta magát a csatár

2016.01.15. 14:14
Gyorsan meggondolta magát Denis Samuel Obot, a labdarúgó NB II-ben szereplő Váctól távozó nigériai-magyar támadó külföldre akart igazolni, aztán a mai napon aláírt a szintén másodosztályú Szeged 2011-hez. Klausz László együttese rajta kívül a korábbi kaposvári és pápai Andrei Ion Coroiant is megszerezte – számolt be róla a delmagyar.hu.

A román-magyar Andrei Ion Coroian 1991-es születésű, legutóbb Nagyváradon szerepelt az FC Bihor Oradea együttesében, itthon pedig korábban Pápán és Kaposváron futballozott az NB I-ben. Andrei Ion Coroian 1991-es születésű, legutóbb Nagyváradon szerepelt az FC Bihor Oradea együttesében, itthon pedig korábban Pápán és Kaposváron futballozott az NB I-ben.

A Vác korábbi villámgyors 28 éves támadója, Denis Samuel Obot 2006 óta futballozik Magyarországon. Játszott Vecsésen és Békéscsabán is, majd az angol ötödosztályú Oxford Citynél futballozott fél évet. Ezt követően visszatért Magyarországra, a 2014–2015-ös szezon első felében az akkor még megye I-es Érdi VSE-ben 15 meccsen 18 gólt szerzett. Az NB II mostani kiírásában 13 bajnokin egy gólig jutott – azt éppen Gyulán, a Szeged 2011 elleni 1–1 alkalmával lőtte.

A Szeged 2011-gyel szóba hozott dunaújvárosi duó, Magasföldi József és Petneházi Márk kapcsán nem jutottak el a felek a tárgyalásig, így nincs esély az átigazolásukra.

Vasárnap egy kora esti repülővel az ausztriai Schwechatról elutazik a törökországi Belekben tartandó tíznapos edzőtáborába a Szeged 2011 együttese. A kerettel tarthat a két friss igazolás, Andrei Ion Coroian és Denis Samuel Obot is.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A SZEGED 2011-NÉL
Érkezők:
Andrei Ion Coroian (román-magyar, FC Bihor Oradea Románia), Denis Samuel Obot (nigériai-magyar, Vác)
Kölcsönbe érkezők:

Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek:
Zádori Krisztián
Kiszemeltek:
Távozók: Oláh Lóránt (Kozármisleny?)
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk:

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
5 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
15 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
22 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
23 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik