NB II: Nyírbátorba adta kölcsön középpályását a Kisvárda

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.01.22. 13:51
A labdarúgó NB II-ben szereplő Kisvárda középpályása, Müller Zsolt a tavaszi szezonban kölcsönben a harmadosztályú Nyírbátorban futballozik.

„Van egy újabb távozónk, a középpályás Müller Zsolt, aki Nyírbátorban futballozhat kölcsönben fél évig – mondta a Friss FM Rádiónak Soós Imre vezetőedző, aki eddigi kisvárdai munkájáról is beszélt. – Jól érzem magam Kisvárdán, Révész Attilával hasonlóan látjuk a futballt. Fontos, hogy minőségi munkát tudunk végezni és örömteli az is, hogy mennyire szeretik az itt élők a labdarúgást. Az őszi szezon után a célkitűzésünk módosult, a 7–11. pozíció valamelyikének megszerzése helyett szeretnénk a dobogón végezni. Kisvárdán teamben dolgozunk, a szakmai igazgató, a pályaedző, a kapusedző és én teszünk hozzá a lehető legtöbbet az eredményes munkához. Hamarosan Törökországba utazunk edzőtáborozni, amelyre azért van szükségünk, mert minőségi füves pályán tudunk készülni és bízom benne, hogy a csapat kohéziója is javul az ott eltöltött időszak során."Müller Zsolt, aki Nyírbátorban futballozhat kölcsönben fél évig – mondta a Friss FM Rádiónak Soós Imre vezetőedző, aki eddigi kisvárdai munkájáról is beszélt. – Jól érzem magam Kisvárdán, Révész Attilával hasonlóan látjuk a futballt. Fontos, hogy minőségi munkát tudunk végezni és örömteli az is, hogy mennyire szeretik az itt élők a labdarúgást. Az őszi szezon után a célkitűzésünk módosult, a 7–11. pozíció valamelyikének megszerzése helyett szeretnénk a dobogón végezni. Kisvárdán teamben dolgozunk, a szakmai igazgató, a pályaedző, a kapusedző és én teszünk hozzá a lehető legtöbbet az eredményes munkához. Hamarosan Törökországba utazunk edzőtáborozni, amelyre azért van szükségünk, mert minőségi füves pályán tudunk készülni és bízom benne, hogy a csapat kohéziója is javul az ott eltöltött időszak során."

A csapattól távozó 31 éves középpályás, Müller Zsolt egyébként az őszi idényben mindössze négy NB II-es bajnokin kapott lehetőséget (kezdőként csak kétszer), így nem meglepő, hogy a több játéklehetőség reményében kölcsönadta a klub.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A KISVÁRDÁNÁL
Érkezők:
Délczeg Gergely (Bp. Honvéd), Molnár Máté (Putnok)
Kölcsönbe érkezők:
Bagi István (Békéscsaba), Ribánszki László (Mezőkövesd)
Kölcsönből visszatérők: Nagy Róbert
(Kazincbarcika)
Az utánpótlásból felkerültek:

Kiszemeltek: Lékai Soma (Pénzügyőr)
Távozók
:
Fazakas Géza (Soproni VSE), Koronczi Bence (?), Tarczy Pál (Mosonmagyaróvár)
Kölcsönbe távozók: Müller Zsolt (Kisvárda)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Izing Martin

Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
7 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
14 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
15 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18
Ezek is érdekelhetik