NB III: Szalai Ádám testvére a harmadosztályban folytatja
A hétvégi törökországi tesztmérkőzésen már pályára lépő Szalai Vilmos aláírta szerződését a Nyíregyháza Spartacushoz – tudtuk meg az NB III Keleti csoportjában listavezető klub honlapjáról.
A védő tavaly három klub alkalmazásában is állt – a Diósgyőr és a Mezőkövesd után december végéig a Sopron játékosa volt.
A szerződés hosszáról a klub nem közölt információt, a hétfői rövid hírből annyi derült ki, hogy Szalai Vilmos tavasszal a Szpariban futballozik.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







