NB II: a kölcsönadott Calvente hosszabbított a Békéscsabával

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.06.17. 10:40
A labdarúgó NB II-be visszacsúszó Békéscsaba nagy tervekkel vág neki a következő idénynek, melyben az a célja, hogy újra kiharcolja az NB I-be jutást.

A lila-fehérek honlapján három pontban ismertették a klubvezetők céljait: a gyors feljutás érdekében csak olyanok kerülhetnek a keretbe, akik készen állnak arra, hogy hatékonyan segítsenek; a saját nevelésű, tehetséges játékosokkal szerződést kötnek; a számításukat Békéscsabán megtalálók számára olyan megoldásra jutni, amely mindkét félnek megfelelő.

Ez utóbbi kategóriába tartozik a Haladáshoz kölcsönadott Ezequiel Calvente, aki egy évvel meghosszabbította a szerződését a lila-fehéreknél, és feljutás esetén az új idényben már ismét a békéscsabaiakat erősítheti.

Hasonlóképpen Vukasin Polekszics is kölcsönben folytatja, de feljutás esetén ő is visszamegy Békéscsabára.

Visszatérhet szülővárosába Kelemen Dávid, aki az előző szezonban Pakson szerepelt – ő egy évre kölcsönbe érkezhet –, Fábio továbbra is Békéscsabán futballozik, továbbá érkezett a támadó Urbin Péter, a középpályás Nagy István és a lila-fehéreknél készül a jövő héttől Ihrig-Farkas Sebestyén is.

Profi szerződést kötött Szélpál Norbert, Pilán Márkó és Huszár Gergő.A lila-fehérek honlapján három pontban ismertették a klubvezetők céljait: a gyors feljutás érdekében csak olyanok kerülhetnek a keretbe, akik készen állnak arra, hogy hatékonyan segítsenek; a saját nevelésű, tehetséges játékosokkal szerződést kötnek; a számításukat Békéscsabán megtalálók számára olyan megoldásra jutni, amely mindkét félnek megfelelő.

Ez utóbbi kategóriába tartozik a Haladáshoz kölcsönadott Ezequiel Calvente, aki egy évvel meghosszabbította a szerződését a lila-fehéreknél, és feljutás esetén az új idényben már ismét a békéscsabaiakat erősítheti.

Hasonlóképpen Vukasin Polekszics is kölcsönben folytatja, de feljutás esetén ő is visszamegy Békéscsabára.

Visszatérhet szülővárosába Kelemen Dávid, aki az előző szezonban Pakson szerepelt – ő egy évre kölcsönbe érkezhet –, Fábio továbbra is Békéscsabán futballozik, továbbá érkezett a támadó Urbin Péter, a középpályás Nagy István és a lila-fehéreknél készül a jövő héttől Ihrig-Farkas Sebestyén is.

Profi szerződést kötött Szélpál Norbert, Pilán Márkó és Huszár Gergő.

Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
3 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
10 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
11 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18
Ezek is érdekelhetik