Edzősors: Kondás Elemér munkába állt, míg nyártól irány az NB I aspiránsa?

2017.03.29. 10:38
Újra munkába állt Kondás Elemér: a felnőttcsapattól júliusban távozó tréner ideiglenesen a debreceni utánpótlásba segít be.

Néhány nappal ezelőtt a Nemzeti Sportnak azt mondta Kondás Elemér: hiányzik neki a munka, az öltözők világa. Nos, az 53 esztendős tréner máris munkába állt: amíg nem talál magának más kihívást, a DVSC akadémiáján segít be, a nyolccsapatos bajnokságban hetedik helyre visszacsúszó U16-os korosztályt veszi át. A profi gárdától júliusban távozó edző feladata egyértelmű, a fiatalokat kirántani a gödörből, hogy a következő idényben is a legjobbak között szerepelhessenek a debreceni tehetségek. mondta Kondás Elemér: hiányzik neki a munka, az öltözők világa. Nos, az 53 esztendős tréner máris munkába állt: amíg nem talál magának más kihívást, a DVSC akadémiáján segít be, a nyolccsapatos bajnokságban hetedik helyre visszacsúszó U16-os korosztályt veszi át. A profi gárdától júliusban távozó edző feladata egyértelmű, a fiatalokat kirántani a gödörből, hogy a következő idényben is a legjobbak között szerepelhessenek a debreceni tehetségek.

Az együttes egyelőre a tabella utolsó előtti pozíciójában található, s a hétvégén éppen az egy ponttal jobban álló Puskás Akadémiához megy – Kondás Elemér tehát ezzel a találkozóval tér vissza a fiatalokhoz. A Loki korábbi sikeredzője az akadémiánál dolgozó Szalánczi Zoltánnal együtt viszi a korosztályt, ám aligha marad sokáig itt, nyártól vélhetően az NB I-ért küzdő, jelenleg a másodosztályban negyedik helyezett Kisvárda szakvezetője lesz.

Legfrissebb hírek

Győzelemmel vette vissza régi nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
1 órája

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
10 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31
Ezek is érdekelhetik