A labdarúgó NB II-be kieső MTK Budapest sajtótájékoztatón jelentette be, hogy a következő szezonban a Balmazújvárossal feljutó Feczkó Tamás lesz a vezetőedzője. A bemutatás után az NSO Tv stábja beszélgetett is a kék-fehérek újdonsült trénerével. Szóba került a váltás oka és a balmaziak klubelnökének, Tiba Istvánnak azon kijelentése is, miszerint emberileg csalódott Feczkóban.
A sajtótájékoztató vágatlanul
A sajtótájékoztató vágatlanul
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






