NB II: a Szpari együttműködik a Beregvidékkel
Együttműködési megállapodást kötött a Nyíregyházi Spartacus Bozsik Akadémia a beregszászi Beregvidék ISE utánpótlás-nevelő egyesülettel – adta hírül a nyiregyhazaspartacus.hu.
A nyíregyháziak honlapja szerint a szerződés az U8–U14 korosztályokra vonatkozik, és a szakmai segítség mellett lehetőséget biztosít, hogy a Kárpátalján élő tehetséges gyerekek az akadémián folytathassák pályafutásukat. A megállapodás egy évre szól, de kölcsönös elégedettség esetén meghosszabbítható.
Legfrissebb hírek

A Volóc nyerte az idei Kalocsai Géza-emléktornát
Minden más foci
2026.06.26. 08:32

Temesvári Attila: A helyzet nehéz, de nem reménytelen…
Labdarúgó NB I
2025.12.31. 07:14
Ezek is érdekelhetik






