Labdarúgás: újra kellett éleszteni a korábbi fradistát
Szívinfarktus gyanújával kórházba szállították Csiszár Ákost, a Soproni LC, a BVSC, a Győri ETO, a Ferencváros és a Matáv Sopron korábbi játékosát, aki 2001-ben a Fradival bajnoki címet is nyert.
Az SC Sopron utánpótlás-nevelő egyesület 43 éves elnöke még a hét közepén, a soproni városi közgyűlésen lett rosszul. A beszámolók szerint a helyszínen újra kellett éleszteni, a gyors és szakszerű segítségnek köszönhető, hogy nem történt tragédia.
Az SC Sopron hivatalos közleményében tudatta, a vizsgálatok még nem zárultak le, Csiszár Ákos a körülményekhez képest jól van, és sok pihenésre van szüksége.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik







