NB II: technikai vezetőjét gyászolja a Budafoki MTE
Hatvanöt éves korában elhunyt Schneider Sándor, a labdarúgó NB II-ben szereplő Budafoki MTE technikai vezetője.
A játékosként Budafokon, majd sportvezetőként a BMTE mellett 1994-től húsz éven át az MTK-nál is dolgozó szakember 2015-ben tért vissza Budafokra, ahol a csapatot az NB II-be jutáshoz segítette.
Legfrissebb hírek

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48
Ezek is érdekelhetik






