NB II: öt labdarúgó távozik Kazincbarcikáról
Több játékosát is elveszíti a labdarúgó NB II-ben szereplő Kazincbarcikai SC.
A legutóbbi idényt a kilencedik helyen záró együttesből a 19 éves Kiss Bence visszatért a Haladáshoz.
A 25 esztendős Belényesi Csaba szerződése is lejárt, őt a Vasas csábítja. A 29 éves Takács Péter Dorogra igazol. A 22 éves Raul Palmes kölcsönmegállapodását nem újítják meg, valamint szerződést bontottak a 21 esztendős Sergiu Jurjzsal.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







