
Gohér két év után távozhat a klubtól (Fotó: Tumbász Hédi)
A labdarúgó-élvonalba feljutó Budafoki MTE hivatalos honlapján közölte, öt játékostól elköszön június 30-val: Gohér Gergő, Horváth Roland, Khiesz Kornél, Króner Martin és Opavszky Balázs távozik.
Gohér Gergő és Khiesz Kornél június 30-án lejáró szerződését a Budafok nem hosszabbítja meg, míg Horváth Roland, Króner Martin és Opavszky Balázs esetében nem él opciós jogával, így mind az öten szabadon igazolhatóvá válnak – áll a budafokimte.hu oldalán.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





