NB III: megvan a Tiszakécske új vezetőedzője, cél a feljutás

2020.07.02. 06:50
null
Nagy Sándor a Tiszakécske új edzője (Fotó: tiszakecskefoci.hu)
A legutóbb Kisvárdán dolgozó Nagy Sándor lett a Tiszakécske labdarúgócsapatának új vezetőedzője – számolt be róla a klub honlapja.



Az erdélyi születésű edző labdarúgóként Magyarországon az MTK-ban, Diósgyőrben, Nyíregyházán, Tatabányán, illetve Kecskeméten szerepelt. Nyíregyházán kezdett el edzősködni az utánpótlásban, aztán a REAC-nál előbb a felnőttcsapat másodedzőjeként dolgozhatott, majd vezetőedző lett a palotaiaknál. Ezt követően Erdélyben a sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál Valentin Suciuval alkotott edzőpárost. Legutóbb Kisvárdán tevékenykedett az akadémián, illetve a Kisvárda második csapatának trénere volt.

Őszintén bevallom, van bennem drukk, ez a lehetőség nagy megtiszteltetés – ecsetelte a tiszakecskefoci.hu-n Nagy Sándor. – Amennyiben az NB III-ban indulunk, szeretnék megfelelni annak a célnak, hogy azonnal visszajussunk a másodosztályba. A helyzet nem könnyű, hiszen nagyon sok labdarúgó távozott, új csapatot kell építeni, de állok a feladat elébe. Az idő nagyon rövid a következő bajnokság kezdetéig, s a csapatépítésre rámehet néhány forduló. Egyet ígérhetek: a csapat küzdeni fog. A támadófutball híve vagyok, védőként is sok gólt szereztem pályafutásom alatt.”

Mint ismeretes, a koronavírus-járvány miatt befejezettnek nyilvánított NB II-es bajnokságban a Tiszakécske a 18. helyen végzett. Az MLSZ döntése szerint – bár kiesők nincsenek – a klub nem nevezhet az NB II-be, így a kécskeiek minden bizonnyal a harmadosztályban indulnak.

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
2026.06.24. 15:48

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Férfi kézi: Filip Jícha tizenhat év után távozik Kielből

Kézilabda
2026.06.23. 11:51

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46
Ezek is érdekelhetik