NB II: ismét a Szentlőrinc játékosa lett Mervó Bence

SZ. R.SZ. R.
2021.09.02. 14:09
null
Mervó Bence az előző idény tavaszi szezonjában már játszott Szentlőrincen (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a Szentlőrinc, hogy ismét kölcsönvette a Budafoki MTE támadóját, Mervó Bencét.

A 26 esztendős támadó az előző idényben három NB I-es mérkőzésen lépett pályára a budafokiaknál, majd az NB II-es Szentlőrinchez került kölcsönbe, amelynél 16 bajnokin három gólt jegyzett. A mostani kiírásban eddig kétszer léphetett pályára csereként – még a Budafok színeiben.

Mervó 2015-ben az U20-as labdarúgó-világbajnokság ezüstcipőse volt, majd megfordult a svájci FC Sionnál, a lengyel Slask Wroclawnál és a Dunaszerdahelynél is, mielőtt hazatért az ETO FC Győrhöz.


NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A SZENTLŐRINCNÉL
Érkezők: Erdélyi Botond (Bp. Honvéd-MFA), Bányai Péter (Rákosmente), Aszalós András (Szekszárd, kölcsönből vissza), Biben Barnabás (MTK – kölcsönbe), Farkas Marcell (DVTK), Grumics Miroszláv (szerb-magyar, Szeged), Kiss-Szemán Péter (Vasas – kölcsönbe), Kovács Máté (MTK – kölcsönbe), Mervó Bence (Budafok – ismét kölcsönbe), Nagy Zsombor (Újpest), Németh Márk (PMFC), Oniugbo Maduka Marius (nigériai, ETO Akadémia), Petró Balázs (Budaörs), Prokop Rostislav (szlovák-magyar, Iváncsa), Rátkai Zsolt (SC Sopron), Szinanovics Szinan (Nyíregyháza), Tamás László (Szolnok), Török László (Újpest), Ujvárosi Ádám (Vasas – kölcsön után ismét kölcsönbe), Jancsó András (Szombathelyi Haladás), Hajnal Gergely (Siófok – kölcsönbe), Petró Balázs (Budaörs), Kiss-Szemán Péter (Vasas – kölcsönbe), Mervó Bence (Budafoki MTE – kölcsönbe)
Távozók: Babinszky Bence (MTK – kölcsönből vissza, onnan Kelen SC), Czuczi Péter (Kaposvár – kölcsönbe), Dulló Martin (Csákvár), Forgács Dávid (Paks – kölcsönből vissza, onnan ETO FC Győr), Frőhlich Roland (BVSC), Hleba Tamás (Nyíregyháza), Kapronczai Gergő (MTK – kölcsönből vissza, onnan Budaörs, kölcsönbe), Kovács Dávid Szilveszter (Kazincbarcika), Nagy Barnabás (MTK – kölcsönből vissza), Nemanja Nikics (szerb-magyar, Nagykanizsa), Sili Luka (szerb-magyar, III. Kerületi TVE – kölcsönből vissza), Srdjan Matics (szerb-magyar, ?), Molnár Róbert (Szolnok), Pacéka Norbert (Dombóvár), Slakta Balázs (?), Torvund Alexander (Mezőkövesd, kölcsönből vissza, onnan Csákvár kölcsönbe), Tóth Márk (?)

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
12 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
22 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik