NB II: távozik az ETO FC Győr sportigazgatója – hivatalos

M. B.M. B.
2023.02.28. 16:47
null
Véget ért Mihalecz István győri kalandja (Fotó: eto.hu)
Hivatalos oldalán jelentette be a labdarúgó NB II-ben érdekelt ETO FC Győr, hogy azonnali hatállyal felbontotta Mihalecz István sportigazgató szerződését.

„Az ETO FC Győr vezetősége és Mihalecz István sportigazgató megállapodtak a szakember szerződése azonnali hatállyal történő felbontásáról. A klub szeretné megköszönni Istvánnak az eddigi munkáját, professzionalizmusát, elkötelezettségét és odaadását. Ez a döntés a sportrészlegen belüli szélesebb körű átalakítás része, amelynek célja a klub általános közép- és hosszú távú teljesítményének javítása” – áll a zöld-fehér klub közleményében.

Mihalecz István 2022 júniusában csatlakozott a kisalföldi alakulathoz, a korábban Siófokon tevékenykedő szakember a szerződése lejártával távozó Hannich Pétert váltotta a sportigazgatói poszton.

Legfrissebb hírek

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Gyász: elhunyt idősebb Mihalecz István korábbi NB I-es labdarúgó és edző

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 10:01

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45
Ezek is érdekelhetik