NB II: feljelentést tesz a Nyíregyháza Spartacus

2023.03.16. 18:55
null
Feljelentést tesz a Nyíregyháza (Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu)
A labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus hivatalos honlapján számolt be róla, hogy feljelentést tesz a rendőrségen, mert közösségi csoportokban minden alapot nélkülöző, teljesen valótlan hírekben a klub néhány dolgozójának, alkalmazottjának személyiségi jogait rendkívüli módon sértik és pusztán az a céljuk, hogy az adott személyeket és a klubot, a Nyíregyháza Spartacust lejárassák.

A Nyíregyháza Spartacus közleményét változtatás nélkül közöljük.

˜„Mélységes megdöbbenéssel értesült a Nyíregyháza Spartacus vezetése arról a közösségi csoportokban terjedő, minden alapot nélkülöző és teljesen valótlan hírről, melyben a klub néhány dolgozója, alkalmazottja érintett. Ezek a hírek a klub és az érintettek személyiségi jogait rendkívüli módon sértik és pusztán az a céljuk, hogy az adott személyeket és a Nyíregyháza Spartacust lejárassák! A klub tulajdonosa határozottan kiáll a dolgozói mellett, és megerősítette őket abban, hogy munkájukra a jövőben is számít. Ugyanakkor megteszi a szükséges jogi lépéseket, hogy kivizsgáltassa, kinek, kiknek állhatott érdekében az, hogy a csapatot rossz színben tüntessék fel. Felháborítónak tartjuk azt, hogy a Szpari bármely alkalmazottjáról, magáról a csapatról valaki olyan híreket oszt meg, mely nem fedi a valóságot. Döbbenetes, hogy ma Magyarországon előfordulhat olyan, hogy valakikkel szemben, hazug vádak alapján karaktergyilkosságot hajtsanak végre. A történtekkel a játékoskeret tagjainak megzavarása is lehetett a cél, pedig a csapat fontos mérkőzések előtt áll még tavasszal, és a bennmaradásért küzd. A rágalomhadjárat célja az, hogy a csapat tagjai ne koncentrálhassanak megfelelően a találkozókra, és ennek érdekében minden eszközt bevetnek. Ezt azonban a Szpari nem hagyhatja következmények nélkül! Az érintettek feljelentést tesznek a szükséges büntetőeljárás lefolytatása, illetve a jó hírnév megsértése miatt, a csapat tagjai és a klub pedig egységes közösségként kiállnak az érintett személyek mellett” – olvasható a Nyíregyháza közleményében.

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

NB II: sok távozó a DVTK-nál, a Vidinél, Csákváron és Kécskén, a Kecskemét már öt játékost szerződtetett – átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2026.06.12. 13:57
Ezek is érdekelhetik