NB II: tehetséges kapus érkezett a Szentlőrinchez

F. B.F. B.
2024.08.02. 13:01
Kostyák Rajmund Szentlőrincen folytatja (Fotó: szentlőrincse.hu)
A 18 éves Kostyák Rajmund a labdarúgó NB II-ben szereplő Szentlőrincben folytatja pályafutását – számolt be róla a klub honlapja.

A 2006-os születésű játékos a kaposvári Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia növendéke, ahol végigjárta a korosztályokat, majd a 2022–2023-as évadban a szombathelyi Illés Akadémia-Haladáshoz csatlakozott. Az előző idényben már a Szombathelyi Haladás felnőtt keretében is számítottak rá, azonban a másodosztályú bemutatkozás még várat magára, amit Kostyák Rajmund Szentlőrincen szeretne elérni.

„A tavalyi sajnálatos szombathelyi események után nagy öröm volt számomra, hogy az NB II-be visszajutó Szentlőrinc szívesen látna a soraiban, ahol sikerült meggyőznöm a szakmai stábot – mondta a klubhonlapon Kostyák Rajmund. – Nagyszerű közegbe kerültem, mindenki segítőkész. A csapat képes lehet a jó szereplésre idén, visszajutó együttesként pedig szeretnénk a tagságunkat megőrizni hosszú távon. Az a célom, hogy minél többet fejlődjek, a legjobb tudásommal segítsem a csapatot és idővel bemutatkozhassak a másodosztályban!”

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A SZENTLŐRINCNÉL
Érkezett: Dinnyés Olivér (NK Nafta – Szlovénia), Gyurján Márton (Zalaegerszegi TE), Hajdú Roland (Soroksár SC), Jaroszlav Heles (ukrán-magyar, Kisvárda Master Good – ismét kölcsönbe), Kostyák Rajmund (Illés Akadémia), Nagy Richárd (Paksi FC – kölcsönbe, legutóbb Szeged, kölcsönben), Papp Csongor (Zalaegerszegi TE – kölcsönbe, legutóbb Vasas, kölcsönben), Poór Patrik (BVSC-Zugló), Rab Boldizsár (Vasas FC – kölcsönbe), Stifter Patrik (Illés Akadémia), Szabó Benjámin (Vasas FC – kölcsönbe), Szekszárdi Tamás (Pécsi MFC), Tarcson Ákos (Budapest Honvéd II), Tóth-Gábor Kristóf (Pécsi MFC)
Távozott: Cserneczky László (Nagykozár KSE), Erdész Ádám (VS Dunakeszi), Havas Attila (SV Wörgl – Ausztria), Kiss Máté (PTE-PEAC), Major Péter (PTE-PEAC), Miklós Péter (Pécsi MFC – kölcsönből vissza), Múcska Viktor (Komárom VSE), Németh Márk (Pécsi MFC), Pataki Bence (Nyíregyháza Spartacus – kölcsönből vissza), Sághy Félix (Karcagi SE), Szabó Zalán (Majosi SE), Szmola Bálint (Tiszakécskei LC)

 

Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
4 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
11 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Nikházi Márk lett a Szentlőrinc vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 19:27

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50
Ezek is érdekelhetik