NB III: Kalmár Zsolt egy utolsó esélyt adott magának

2025.11.14. 11:25
null
Kalmár Zsolt
A tervek szerint januártól újra csapatával készülhet Kalmár Zsolt, a harmadosztályban szereplő Gyirmót FC Győr 36-szoros válogatott futballistája.

„Lassan öt éve benne vagyok ebben a rossz körforgásban, nem könnyű ezt feldolgozni, hiszen most is jól éreztem magam Gyirmóton, de a felkészülés alatt hirtelen szúrást éreztem a térdemben, ami jelezte, hogy egy üvegporc megsérült. Nem volt könnyű mentálisan, kellett segítség is, hogy ezen túllegyek. És ott volt mellettem a családom, ha hazaérek, mindig örömmel várnak, ami mindig kikapcsol a negatív dolgokról” – nyilatkozta az M1 aktuális csatornának a 30 éves középpályás.

Mint elmondta, négy-öt hete kezdte a gyógytornát, jövő héttől súlyzós edzéseket is végezhet, a decemberi kontrollt követően pedig megkezdheti a futóedzéseket is.

„Remélem, minden rendben lesz, és akkor a tavaszi szezonban már tudok segíteni a csapatnak” – fogalmazott Kalmár, aki elmondta, voltak külföldi ajánlatai is korábban, a Gyirmót azonban olyan tervet vázolt fel neki, ami ennyi sérülés után is motivációt jelentett számára.

„Szeretném megköszönni a klubnak, hogy pozitívan állnak hozzám, hogy tavasszal tudjak segíteni. Ha ők nem lennének, lehet, hogy abbahagynám a focit, de egy utolsó esélyt még tudok magamnak adni. Minden adott, hogy az NB II-be feljussunk, én pedig szeretnék pályán és pályán kívül is segíteni a csapatnak” – mondta Kalmár Zsolt.

 

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB I: hosszabbított az Újpest saját nevelésű játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 10:29

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

A ZTE edzőjelöltje Amorim időszakában dolgozott a Sportingnál – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 18:22

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58
Ezek is érdekelhetik