„Nemzetközi érdeklődés is mutatkozik” – üzent a Vidi kapcsán Székesfehérvár polgármestere

R. D. P.R. D. P.
2025.12.10. 14:39
null
Cser-Palkovics András szerint hazai és külföldi befektetők is pályáztak (Fotó: Dömötör Csaba)
Lezárult a labdarúgó NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár értékesítésére kiírt pályázat első fordulója – erről Székesfehérvár polgármestere számolt be a közösségi oldalán. Cser-Palkovics András bejegyzését változtatás nélkül közöljük.

„Tisztelt Fehérváriak! Kedves Vidi-szurkolók! 

A mai napon lezárult a Fehérvár FC értékesítésére kiírt pályázatunk első fordulója. Ahogy azt már az előző hónapokban, hetekben is érzékeltük, hazai és nemzetközi érdeklődés is mutatkozott, mutatkozik a klub iránt. 

A mostani fordulóban több pályázat is érkezett, valamint hazai és nemzetközi befektetők is jelezték tárgyalási szándékukat a jövőre nézve, kérve, hogy teremtsünk lehetőségeket egyeztetések lefolytatására. 

Most az következik, hogy értékeljük a pályamunkák tartalmát és érvényességét. Ezek és minden egyéb szempont figyelembe vételével az újabb mérföldkőről szóló döntést a Közgyűlés várhatóan januárban hozza majd meg. 

A cél természetesen továbbra is az, hogy olyan tulajdonost találjunk a Vidi számára, aki képes is, akarja is garantálni a klub működéséhez, szakmai fejlődéséhez szükséges pénzügyi és egyéb feltételeket. 

Köszönöm szépen a jelentkezők által eddig elvégzett munkát! Hajrá, Videoton!”

 

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

Két év után tért vissza a Vasashoz a támadó – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:41

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét

Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

Nagy Dominik távozott Nyíregyházáról – most már bejelenthetik Fehérváron

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 14:06
Ezek is érdekelhetik