Juhász Roland, az Anderlecht magyar válogatott védője nem volt teljesen elégedett a walesi TNS ellen 3–1-re megnyert Bajnokok Ligája-selejtező után.
„Jó eredménnyel távozunk, de kaptunk egy buta gólt. A második félidőben hagytuk játszani az ellenfelet. Szerencsére kétgólos előnyhöz jutottunk, de még nincs vége a párharcnak. A jövő héten úgy szeretnénk végig játszani, ahogy most az első húsz percben” – mondta Juhász.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






