Horváth Gábor a Videoton labdarúgója a 2010–2011-es szezonban a holland élvonalban szereplő NAC Breda kölcsönjátékosa lesz. A válogatott védő a 17-es mezben játszik majd új állomáshelyén, a klub honlapján a hollandok figyelmét a játékosra felhívó Pető Tamás mutatta be bővebben az új jövevényt.


A védő a vidi.hu honlap tájékoztatása szerint a hét második felében Magyarországra érkezik, méghozzá csomagolni, hiszen vasárnap kiköltözik Bredába.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






