
Simon Krisztián kölcsönadásáról szóban már korábban megegyezett a Feyenoord és az Újpest, de új helyzetet teremtett, hogy a Nemzeti Sport információi szerint a Hoffenheim csaknem kétszázmillió forintot ajánlott a labdarúgóért.
A támadó menedzsere, Vörösbaranyi József ezt az értesülésünket nem kommentálta, ugyanakkor elmondta, ma lezárulnak a tárgyalások a Feyenoord és az Újpest között.
„Simon Krisztián szeretne a Feyenoordhoz szerződni, és ezt az újpesti vezetők el is fogadják. Ugyanakkor érthető, hogy az Újpest olyan megállapodást szeretne kötni a hollandokkal, hogy hosszú távon is érvényesüljenek az érdekei. Az biztos, hogy ma lezárulnak a tárgyalások" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online kérdésére a menedzser.
Ez a gyakorlatban annyit jelenthet, hogy az Újpest biztosítékot akar kapni arra, hogy a kölcsönszerződés lejárta után, bizonyos feltételek teljesülése mellett egy előre meghatározott összegért (ami valószínűleg nem kisebb, mint a Hoffenheim által ajánlott 700 ezer euró) meg is veszi majd őt a Feyenoord.
Amennyiben a holland klub ma megállapodik az újpestiekkel, úgy Simon szerdán akár már pályára is léphet új csapatában az Ajax elleni bajnokin.

Raheem Sterlinget kábítószeres vezetéssel gyanúsítják

Idén is teremtornával emlékeztek Lázár Bencére





