1860 München: Király utazik a kupameccsre, de nem ő véd
A pénteki edzést követően Ricardo Moniz, a német második ligás 1860 München holland trénere bejelentette: Király Gábort és két, szintén fegyelmi vétség miatt megbüntetett futballistáját (Yannick Stark és Daniel Adlung) is elviszi az „oroszlánok” Holstein Kiel elleni kupamérkőzésére.
„Király, Stark és Adlung a keretben van és utazik, Weigl otthon marad. A kapuban Stefan Ortega kezd, aki Bielefeldben már megmutatta, képes nyomás alatt jól teljesíteni. Most kap egy esélyt” – idézi Monizt a Tageszeitung (tz).
Legfrissebb hírek

Ricardo Moniz visszatér a Trencsénhez
Minden más foci
2025.06.18. 10:14
Ezek is érdekelhetik







