Lengyelország: megint magyar játékos a hónap legjobbja

Három bajnokin három gól Nikolics Nemanja szeptemberi mérlege
Augusztus után szeptemberben is a magyar válogatott Nikolics Nemanját választották meg a lengyel élvonal legjobb játékosának.
A Legia Warszawa csatára három bajnokin lépett pályára szeptemberben, három gólt szerzett, így 10 meccs után tíz góllal – kétszer annyival, mint a második helyezett – vezeti az Ekstraklasagóllövőlistáját. A Feröer és Görögország ellen készülő magyar válogatott keretébe is beválasztott Nikolics szeptemberben egy kupameccsen is betalált.
A szavazásban a Przegladu Sportowego, az Onetu, a liga és a vezetőedzők mellett a szurkolók is szerepet kapnak.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





