Légiósok: Dzsudzsákék kilenc emberrel is nyertek a Ligakupában
Dzsudzsák Balázs csapata, az al-Vahda idegenben 2–1-re legyőzte az al-Aint az arab emírségekbeli Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.
A magyar válogatott csapatkapitánya végigjátszotta a mérkőzést, melyet az al-Vahda kettős emberhátrányban fejezett be.
EGYESÜLT ARAB EMÍRSÉGEK, LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
al-Ain–al-Vahda 1–2
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik








