Légiósok: Dzsudzsákék kilenc emberrel is nyertek a Ligakupában

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.12.29. 17:02
Dzsudzsák Balázs csapata, az al-Vahda idegenben 2–1-re legyőzte az al-Aint az arab emírségekbeli Ligakupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

A magyar válogatott csapatkapitánya végigjátszotta a mérkőzést, melyet az al-Vahda kettős emberhátrányban fejezett be.

EGYESÜLT ARAB EMÍRSÉGEK, LIGAKUPA
NEGYEDDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS
al-Ain–al-Vahda 1–2

Legfrissebb hírek

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Dzsudzsák Balázs a következő idényt is a DVSC-ben tölti

Labdarúgó NB I
2026.05.31. 18:53

Az ETO, az FTC és a ZTE emelkedett ki a teljesítményindexekben, no meg Vitális

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 15:44

Dzsudzsák Balázs: Hálás vagyok a Lokinak az utolsó lehetőségért

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 07:03

Vasiljevic Andrejért két és fél millió eurót fizetett a Hamburg

Labdarúgó NB I
2026.03.28. 09:23

Döntetlennel záruló meccsen debütált Varga Barnabás az AEK Athénban

Légiósok
2026.01.11. 20:47

Nyolc magyar és három légiós szerepel az NB I őszi válogatottjában

Labdarúgó NB I
2025.12.28. 08:39

„Hiba volt, amikor azt mondták, már abba kellene hagynom” – Dzsudzsák Balázs az ETO FC elleni góljáról

Labdarúgó NB I
2025.10.05. 08:48
Ezek is érdekelhetik