Gulácsi legalább egy trófeát begyűjtene; PSG: Kérem a következőt!

S. T. J.S. T. J.
2020.12.26. 22:54
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

„Hosszú távon a rengeteg mérkőzés a minőség rovására mehet, ugyanakkor ahhoz, hogy a futball mint üzletág továbbra is működhessen, a kluboknak bevételre van szükségük. A zárt kapuknak senki sem örül, a jegybevételek kiesése és a szponzori szerződések felmondása minden klubot érzékenyen érint, ezt valahogy pótolni kell, amire jelenleg a televíziós közvetítésekből befolyó összegek jelentik a garanciát. Ennek a megterhelő sorozatnak erőnléti és mentális oldala is van, ami többnyire a családon csapódik le.” Többek között erről is beszélt a lapunknak adott exkluzív interjúban Gulácsi Péter, a válogatott és a Leipzig kapusa.
„Hosszú távon a rengeteg mérkőzés a minőség rovására mehet, ugyanakkor ahhoz, hogy a futball mint üzletág továbbra is működhessen, a kluboknak bevételre van szükségük. A zárt kapuknak senki sem örül, a jegybevételek kiesése és a szponzori szerződések felmondása minden klubot érzékenyen érint, ezt valahogy pótolni kell, amire jelenleg a televíziós közvetítésekből befolyó összegek jelentik a garanciát. Ennek a megterhelő sorozatnak erőnléti és mentális oldala is van, ami többnyire a családon csapódik le.” Többek között erről is beszélt a lapunknak adott exkluzív interjúban Gulácsi Péter, a válogatott és a Leipzig kapusa.

Lewis Hamilton és a Mercedes szerződéshosszabbítása február óta rendszeresen szóba kerül, ám a végleges egyezség még mindig nem született meg. Sőt, a felek állítják, annyira bíznak egymásban, hogy még csak le sem ültek a tárgyalóasztalhoz, de amint ez megtörténik, egyetlen nap alatt tisztázni is akarnak minden fontos részletet. Az istállót irányító Toto Wolff a napokban hosszú távon is elkötelezte magát a Mercedeshez, a következő logikus lépés tehát a pilóta szerződéshosszabbítása lenne. Hogy lehet-e ennek akadálya, kiderül írásunkból.

Az élen telel a Máthé Dominikot foglalkoztató Elverum a norvég első osztályban, ám nem csak ezért tudhat maga mögött remek idényt a 21 éves magyar kézilabdázó. A volt balatonfüredi játékos a nyáron döntött a légióskodás mellett, s habár több európai klub érdeklődött iránta, ő a Bajnokok Ligájában nem éppen rutinos, az elitsorozatban mindössze 2015 óta szereplő skandináv együttest választotta. Cikkünkből azonban kiderül, hogy Máthé formájára, sőt, az önbizalmára sem lehet panasz a januári világbajnokság előtt.

Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
13 órája

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

E-újság
2026.06.26. 23:50

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
2026.06.26. 00:11

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
2026.06.24. 23:55

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50

Messi és Messi!!!; Kenéz György: 70

E-újság
2026.06.23. 00:20

Lionel Messi: Amíg jól érzem magam, ott leszek a pályán; Kopasz Bálint: Ez a királyok viadala, a bajnok viselkedjen férfiként!

E-újság
2026.06.21. 23:59

Lamine Yamal még nem áll készen egy teljes mérkőzésre; Siklósi Gergely: Árnyékai vagyunk önmagunknak

E-újság
2026.06.20. 23:14
Ezek is érdekelhetik