Kalmár Zsolt Erdélybe utazott, a Sepsivel tárgyalt – NS-infó

PÓR KÁROLYPÓR KÁROLY
2025.07.03. 07:40
null
Kalmár Zsolt Sepsiszentgyörgyre utazott, hogy a Sepsi OSK-val tárgyaljon (Fotó: Dömötör Csaba, archív)
A Nemzeti Sport Erdélyből származó értesülései szerint a 36-szoros válogatott Kalmár Zsolt szerdán Sepsiszentgyörgyre utazott, hogy tárgyaljon a tavasszal román másodosztályba kiesett Sepsi OSK-val.

 

Kalmár Zsoltot szerdán már felismerték a szurkolók Sepsiszentgyörgyön. A Nemzeti Sport Erdélyből származó értesülései szerint a a 30 éves, 36-szoros válogatott labdarúgó azért utazott a városba, hogy tárgyaljon az új idényben a román másodosztályban szereplő, és egyértelműen a feljutásért harcoló Sepsi OSK vezetőivel.

Úgy tudjuk, a csütörtök délelőtti találkozó azonban nem vezetett eredményre, a középpályás jelen állás szerint nem szerződik a Sepsihez.

Mint ismeretes, Kalmárnak a Fehérvár FC-nél lejárt a szerződése, és a klub már bejelentette, hogy távozik. A 2024–2025-ös idényben 15 NB I-es meccsen szerepelt, egy gólt szerzett, viszont sérülés miatt március óta nem játszott. A sérüléséből azóta felépült, és várja az új kihívásokat (erről nyilatkozott nemrég a Nemzeti Sportnak). 

 

Labdarúgó NB I
2025.06.14. 10:58

Kalmár Zsolt felépült és készen áll az új kihívásra

Lelkileg megterhelő rehabilitációt követően immár fájdalommentesen tud edzeni a középpályás.

 


 

 

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
22 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:38

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik