A svéd labdarúgó-válogatott keddi sajtótájékoztatóján az északiak „magyar szakos" megfigyelője belevágta a kést válogatottunkba, mondván: a legutóbbi négy mérkőzést, az Anglia, a Hollandia, a Németország és az Oroszország ellenit megtekintve arra lett figyelmes, a mieink előszeretettel dobják fel magukat az ellenfél térfelén, így harcolva ki minél több szabadrúgást.
E fura váddal szembesítettük Egervári Sándort:
„Nem emlékszem arra, hogy a Wembleyben bárki is színészkedett volna. A sportszerűség eddig is jellemző volt az általam irányított együttesekre. Azt gyanítom, hangulatkeltés lehet a háttérben, de ebbe mi nem akarunk belemenni."
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik





