A magyar U19-es labdarúgó-válogatott 1–0-ra legyőzte Finnországot Tatabányán Európa-bajnoki selejtezőn. A Szepessy László irányította nemzeti csapat győztes gólját Elek Bence szerezte a 43. percben.
A részletekről itt olvashat!
A részletekről itt olvashat!
| 6. CSOPORT, 2. FORDULÓ | |
| Magyarország–Finnország | 1–0 |
| Moldova–Lengyelország | 0–0 |
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik





