Csábi József megbízott szövetségi kapitány kihirdette kezdőcsapatát a 20 órakor kezdődő Magyarország–Andorra labdarúgó-világbajnoki selejtezőre.
A magyar válogatott Király – Vanczák, Lipták, Mészáros N., Devecseri – Stieber, Elek Á., Koman, Dzsudzsák – Nikolics, Szalai összeállításban kezdi a mérkőzést. Devecseri, Stieber és Nikolics először kezd a válogatottban. Böde Dániel beteg, Kádár Tamás bokasérüléssel küszködik.Király – Vanczák, Lipták, Mészáros N., Devecseri – Stieber, Elek Á., Koman, Dzsudzsák – Nikolics, Szalai összeállításban kezdi a mérkőzést. Devecseri, Stieber és Nikolics először kezd a válogatottban. Böde Dániel beteg, Kádár Tamás bokasérüléssel küszködik.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56
Ezek is érdekelhetik






