Emlékezés: fotókiállítás nyílt Puskás Ferencről
A néhai legendás magyar labdarúgóról, Puskás Ferencről készült fotókból nyílt kiállítás a budapesti KÖKI Terminál Bevásárló és Szabadidő Központban.
A fotókat Kristóf Lajos fotóművész-szobrász gyűjteményéből válogatták. Kristóf Lajos, a tősgyökeres kispesti sportember készítette azt a szobrot is, amelyet az idén, Puskás Ferenc születésének 86. évfordulóján avattak fel a 3-as metró végállomásának közelében.
Öcsi bácsira a méltán büszke idősebb és fiatal rajongók, valamint a volt játékostársak közül Faragó Lajos emlékezett a megnyitón. Az érdeklődők egy hónapig tekinthetik meg az emlékezetünkben oly elevenen élő legendáról készült alkotásokat.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15

Népsport: Sebes Gusztáv egy döntetlenbe bukott bele
Népsport
2026.06.09. 09:15
Ezek is érdekelhetik




