Jótékonyság: ma délután Fehér Miklós-emléktorna Győrben

2013.12.28. 10:24
Szombat délután nemzetközi öregfiúk labdarúgótornát rendeznek a győri Magvassy Sportcsarnokban, ahol Fehér Miklós emlékére lépnek pályára a korábbi labdarúgók mellett más sportágak nagyjait is felvonultató csapatok.

A szervezők több mint húsz korábbi válogatott labdarúgót – például Hajszán Gyulát, Preszeller Tamást, Csucsánszky Zoltánt, Dvéri Zsoltot, Szlezák Zoltánt és Halmai Gábort – várnak Győrbe, ahol a házigazda ETO mellett az Újpest, az MTK, a Videoton, a Dunaszerdahely és a tavalyi győztes Lázár Lovaspark Team lép pályára. A VIP-csapatok tornáján Martinek János, Kálnoki Kis Attila és Balogh Gábor, Deák Bárdos Mihály, Boczkó Gábor, Hesz Máté és Pindák László is labdába rúg.

Az ingyenes rendezvényen az adományokból származó bevételt a koraszülöttek megmentéséért dolgozó Egészséges Újszülöttekért Alapítvány kapja.

A tornáról a Sport1 17.30-tól élő közvetítéssel jelentkezik.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Lipcsei Péter: Egy Fradi-gól most kincset érhet

Európa-liga
2026.03.18. 06:35

José Barroso: Fehér Miklós a mai napig a barátom, csak már odafentről figyel bennünket

Európa-liga
2026.03.07. 09:05

NS-jótékonyság: Fehér Miklós 28 éves mezét ajánlották fel licitre

Labdarúgó NB I
2026.02.12. 08:05

Fehér Miklós tiszteletére futballoztak a régi társak és barátok

Labdarúgó NB I
2026.01.11. 21:01
Ezek is érdekelhetik