A Magyar Labdarúgó-szövetség több volt válogatott labdarúgót is meghívott a hétfőre tervezett ankétra, amelyen az utánpótlás korú nemzeti csapatokkal kapcsolatban tanácskoznak a résztvevők – írja a Magyar Nemzet Online.
Mint ismert,
Mint ismert, az MLSZ kedden „nagytakarítást” tartott a korosztályos válogatottaknál, Pisont Istvánon és Mészöly Gézán kívül mindenkinek megköszönték az eddigi munkát.
A szövetség a lehetséges utódok kiválasztása érdekében több korábbi válogatott játékost keresett fel, s hívott el a hétfői ankétra, amelyen az mno.hu információi szerint többek között Fehér Csaba és Dárdai Pál is részt vesz.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik




