NS: Dárdai: Nyerni megyünk Helsinkibe; Gyárfás: Fröcskölnek! - kedd

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.05.25. 23:18
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk:
♦ Dárdai Pál fáradtan és a második hoffenheimi gól miatt még mindig kissé idegesen adott interjút Pietsch Tibornak, de azt azért valószínűsíti, hogy a héten meghosszabbítják szerződését a Herthánál, és azt sem rejti véka alá, hogy nyerni megy a válogatottal a finnországi Eb-selejtezőre.

♦ A Ferencváros immár biztos másodikként zárja a bajnokságot, és máris elkezdhet építkezni a következő idényre, míg a bajnok Videoton jó szokásához híven a hazai csúcsra érve veri szét, amit eddig felépített – az új edző, Bernard Casoni például már melegít...

♦ Az NS ellenőre a hét végén Felcsúton járt, ahol rácsodálkozott a Pancho Aréna egyedülálló építészeti megoldásaira.

♦ Kedden bajnok lehet férfi kosárlabdában a Szolnok. Tegye fel a kezét, akit meglep ez a hír! De a kecskeméti Wittmann Krisztián azért elmondta Fazekas Zoltánnak, hogy megpróbálják a lehetetlent...

♦ A Roland Garros egyesben nem volt sikertörténet Babos Tímea számára, aki Angelique Kerber ellen, írd és mondd, egyetlen gémre volt képes. Klein Ron tudósítása.

♦ Zsoldos Barna Monte-Carlóban járt, és az évad talán legfurább csapatdöntését járja körül, avagy miként vehette el a Mercedes az élen autózó pilótájától, Lewis Hamiltontól a Monacói Nagydíjat?

♦ Gyárfás Tamás ideges – érthetően. Az úszóelnök továbbra sem tud napirendre térni, hogy szerinte övön aluli támadások érik sportágon belülről, de a Hosszú Katinkára zúduló doppingváddal végképp nem tud mit kezdeni.
Legfrissebb hírek

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
12 órája

Ferrari: Kissé furcsa, amikor sárga zászló mellett szerzed meg a pole pozíciót

F1
16 órája

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
19 órája

A Mercedes maradt az élen az utolsó edzésen is, de ezúttal Russell volt a leggyorsabb

F1
23 órája

Leonardo Cuéllar örül, hogy Fekete Árpád és Marik György a gulyást a tacóra cserélte; Lenny Joseph: Kit érdekel a jegyzőkönyv, ez az én gólom volt Marokkó ellen!

E-újság
2026.06.26. 23:50

A Mercedest aggasztja a McLaren tempója az Osztrák Nagydíjon

F1
2026.06.26. 22:45

Antonelli maradt az élen; Russell hatodik a második spielbergi edzésen

F1
2026.06.26. 18:00

Antonelli vezérletével a Mercedes volt a leggyorsabb a spielbergi nyitányon

F1
2026.06.26. 14:35
Ezek is érdekelhetik