Válogatott: „Mindenki jegyet kér tőlem, és ez nagyon jó hír”
Fiola Attila, a magyar labdarúgó-válogatott Telkiben edzőtáborozó csapatának védője elmondta, rengeteg ismerőse kér tőle jegyet az Európa-bajnokságra, de sajnos nem tud mindenkinek szerezni.
„Sérülés után jöttem vissza, de már a bajnokság elején pályára tudtam lépni, ennek nagyon örülök, ahogy annak is, hogy itt lehetek – mondta Fiola Attila, a Puskás Akadémia védője. – Az egység a legfontosabb egy csapatnál, ez pedig nagyon jó itt most a válogatottnál.” Fiola Attila, a Puskás Akadémia védője. – Az egység a legfontosabb egy csapatnál, ez pedig nagyon jó itt most a válogatottnál.”
„Rengetegen kérnek tőlem jegyet és ez nagyon jó hír. Igyekszem intézni a lehető legtöbbet, de nem tudok mindenkinek… Szerintem jó, hogy több poszton is tudok teljesíteni, a Puskás Akadémiánál középhátvéd leszek ebben a szezonban, Storck jobbhátvédként számít rám, de nincs ezzel probléma.”
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





