A magyar footgolfválogatott hatodik helyen zárta a sportág első, nem hivatalos Európa-bajnokságát, amelyet a Párizstól délre fekvő Augervile kastélyának kertjében kialakított golfpályán rendeztek.
A magyar szövetség hétfői tájékoztatása alapján a szombati kvalifikációs napon a magyarok az ötödikek lettek, s a szabályok értelmében a hatodik svájciakkal játszottak helyosztót az ötödik pozícióért. Ezen a riválisnak jött ki jobban a lépés, 5–1-re nyert, így a magyarok a hatodik helyen végeztek.
A nyolccsapatos, meghívásos tornát az angolok nyerték.
Az európai csapatbajnokságot a tervek szerint kétévente rendezik meg.
Legfrissebb hírek

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

„Tízpontos” felkészülés – Bodnár Zalán jegyzete
Magyar válogatott
2026.06.09. 23:15
Ezek is érdekelhetik





