Puskás Aréna: pénteken lejátszották az első tesztmeccset

MTI MTIMTI MTI
2019.10.26. 14:10
Pénteken lejátszották az első labdarúgó tesztmérkőzéseket az új Puskás Arénában.

A stadion közösségi oldalának szombati beszámolója szerint a minitornán az építésben részt vevő szervezetek képviseltették magukat. A győztesnek járó serleget Fürjes Balázs, az építés irányításáért felelős kormánybiztos emelhette a magasba, miután munkaszervezete, a Kiemelt Kormányzati Beruházások Központja Nonprofit Zrt. és a Nemzeti Sportközpontok közös csapata drámai végjátékban, büntetőkkel nyerte meg az elődöntőt és a döntőt is.

A minitornát több száz néző mellett a helyszínen tekintette meg Orbán Viktor miniszterelnök is.

Legfrissebb hírek

Az álomsziget – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
2026.06.04. 23:53

Korszakos csapat-e már Luis Enrique PSG-je?

Bajnokok Ligája
2026.06.02. 10:09

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Marco Rossi az NS-nek: Budapest jelesre vizsgázott!

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:37

Fotó: a BL-győztes Paris Saint-Germain üzenetet hagyott maga után a Puskás Arénában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 21:18

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

A Puskás Aréna a Milan és az Inter legendáját is összehozta – videó

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:52

BL-döntő: az Arsenalon gúnyolódva népszerűsíti stadiontúráját a Chelsea

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:26
Ezek is érdekelhetik