Női labdarúgás: legyőzték a mieink Lengyelországot

MTI/SZ. R.MTI/SZ. R.
2022.02.19. 18:02
null
Csiszár Henrietta is góllal vette ki a részét a győzelemből (Fotó: Dodó Ferenc/Kelet-Magyarország, archív)
A magyar női labdarúgó-válogatott 2–1-re legyőzte Lengyelországot a spanyolországi Pinatar-kupa szombati játéknapján.

 

A magyar szövetség (MLSZ) közösségi oldalának beszámolója szerint Csiszár Henrietta a 16., Vágó Fanni pedig a 91. percben talált a hálóba.

A magyarok szerdán 2–2-es döntetlen után tizenegyespárbajban 3–0-ra alulmaradtak Oroszországgal szemben, az ötödik helyért pedig Skóciával mérkőznek kedden.

Legfrissebb hírek

Ellenfelet kapott a Ferencváros női együttese a Bajnokok Ligájában

Bajnokok Ligája
2026.06.19. 09:13

Női labdarúgó-vb-selejtező: Hollandiával játszik a magyar válogatott

Magyar válogatott
2026.06.18. 13:33

Az Európa-bajnokot is megkaphatja a magyar női labdarúgó-válogatott

Magyar válogatott
2026.06.17. 17:07

Fölényes győzelemmel zárt a magyar válogatott a női labdarúgó-vb-selejtezőben

Magyar válogatott
2026.06.09. 21:24

Győzelem Azerbajdzsán ellen, a magyar női labdarúgó-válogatott feljutott a B-ligába a vb-selejtezőben

Magyar válogatott
2026.06.05. 17:53

Női NB I: tarolt a bajnok Ferencváros a RangAdó díjátadón

Labdarúgó NB I
2026.06.02. 22:44

Női foci: magyar játékos lett az osztrák Bundesliga legjobbja

Légiósok
2026.05.29. 11:08

Távozik a Barca kétszeres aranylabdás játékosa – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.05.27. 09:10
Ezek is érdekelhetik