Marco Rossi üzent a törökök elleni visszavágó után: Minden kritikát megértek és elfogadok, amíg az kulturált

Rossi hálás a sok pozitív energiáért (Fotó: Árvai Károly)
A magyar labdarúgó-válogatott nem tudta megtartani a helyét a Nemzetek Ligája A-divíziójában, mivel kettős vereséget szenvedett a törököktől. Három nappal a mérkőzés után Marco Rossi üzent a hivatalos Facebook-oldalán.
„Két elveszített mérkőzés és három kapott gól után idegenben és hazai pályán is, nem kereshetünk és nem is szabad kifogásokat keresnünk. Nagyon hálás vagyok a sok pozitív energiáért a stadionon belül és kívül egyaránt. A szurkolóink a legjobbak! Minden kritikát megértek és elfogadok, amíg az kulturált. Ahogy mindig, kérlek Benneteket, maradjatok pozitívak, és tartózkodjatok a sértésektől irányunkba! Mindannyian keményen dolgozunk együtt! HAJRÁ MAGYAROK!” – áll a kapitány posztjában.
A magyar válogatott a következő Nemzetek Ligája-sorozatban a B-ligában szerepel, miután Isztambulban 3–1-re, Budapesten 3–0-ra kapott ki Törökországtól.
Legfrissebb hírek

Gyermeket vár Varga Barnabás kedvese
Légiósok
2026.06.21. 17:19

Szűcs Tamás pozitív élményekkel tért haza a Famalicaótól
Légiósok
2026.06.17. 16:39

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52
Ezek is érdekelhetik





