Tatabányán bíznak Bíró Péter segítségében

M. J.M. J.
2002.06.07. 19:48
Címkék
A tatabányai önkormányzat vezetői sajnálkozva vették tudomásul, hogy a Lombard FC elhagyja Tatabányát, mégsem estek kétségbe. A téma felelőse, Bencsik János polgármester jelenleg külföldön tartózkodik, ott értük utol."Még nem értesültem Bíró Péter hivatalos bejelentéséről, ám amennyiben ez megtörténik, egyeztetünk a klubtulajdonossal –mondta a polgármester. – Miután átnézzük az Új Lombard Kft.-vel kötött szerződéseinket, határozunk a helyi labdarúgás jövőjéről. Szeretnénk folytatni a munkát, igyekszünk majd egy térségi együttest kialakítani úgy, hogy a szakemberek a környékbeli fiatalokat építik be. Ám először meg kell teremteni a másodosztályú versenyzéshez az anyagi hátteret.”Mivel az amatőr fiatalokkal nem garantálható a másodosztályban maradás, számítanak a Lombard lejáró szerződésű labdarúgóira, illetve azon futballistákra, akik nem költöznek Szombathelyre. Korábban Bíró utalt arra, hogy több játékost egy évre ingyen kölcsönadna a Tatabányának. A magára maradt klubnál tehát nincs pánik, sőt arra is van esély, hogy sikerül új támogatót találni, de a tárgyalások csak kedden, a polgármester hazaérkezését követően kezdődhetnek el.
Legfrissebb hírek

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
2 perce

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
9 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
11 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
34 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
37 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
53 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
55 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik