Nyári bajnokság a homokon

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.06.09. 20:22
Címkék
Ami eddig hétszer bevált, az nyolcadik alkalommal sem hiányozhat: az elmúlt években több ezer futballista hempergett a strandlabdarúgó-bajnokság mérkőzésein a homokban, és erre természetesen az idén is lesz lehetőségük.
A szervezők mintegy kétszázötven csapat részvételével számolnak, a négy plusz egyfős együttesek összesen hat selejtezőtornán dönthetik majd el, hogy ki jut a nyár végi döntőbe. Mivel a rendezők kampánynyitásként az újságírók számára is szerveztek egy minitornát, tapasztalatból mondjuk: lehetőleg ne öttagú csapatok rajtoljanak a bajnokságban, hiszen a homok miatt a játékosok kevésbé profi része bizony egy-két perc után a sörsátor felé veszi az irányt. Merthogy ez sem elhanyagolható: a szervezők jóvoltából nem kell a közértig szaladni egy kis hűsítőért. Garantált lesz a jó hangulat, a sok nagyszerű megmozdulás, no meg az alapos fürdés a homokban.
Legfrissebb hírek

Argentína sötétkékben zárja az első szakaszt – a J-csoport mai mezei

Foci vb 2026
4 perce

Győzelemmel vette vissza régi-új nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
7 perce

Unai Simón megelőzheti Casillast és Zengát is

Foci vb 2026
18 perce

Portugália és Üzbegisztán sem „öltözött át” a csoportkörben – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
35 perce

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
44 perce

Maratoni kajak-kenu Eb: Csépe Panna ezüst-, Matkovics Lili Sára bronzérmes

Kajak-kenu
50 perce

A magyar férfi és női rögbisek sem jutottak négy közé a chisinaui Eb-körben

Egyéb csapat
1 órája

Ketten összekaptak a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – videó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik