Nosztalgia és sztárparádé

B. A.B. A.
2006.12.30. 01:17
Címkék
Az év utolsó előtti napján a pesti Syma-csarnokban rendezik meg az E.ON Kézilabdagálát (ez lesz a harmadik ilyen rendezvény), nosztalgiameccsén ismét összecsap a 13 évvel ezelőtt bajnoki döntőt vívó FTC és Vasas. Zöld-fehér oldalon többek között Kökény Bea, Szarka Éva és a Fiedler nővérek, Erika és Adrienn, az angyalföldieknél Simics Judit, Erdős Éva és Kántor Anikó is ott lesz a csapatban, míg a két kispadról Németh András és Csík János dirigál majd. A ferencvárosi lányok állítják, most visszavágnak az akkori vereségért. A helyszínen, illetve a gálát élőben közvetítő Sport1 képernyője előtt láthatják majd a férfiak és a nők ügyességi versenyét, a sportolók és a médiaválogatott kézimeccsét, majd az est fénypontjaként, a vegyes All Star csapatok gálaelőadását. Az Ászok és a Királyok keretét a közönségszavazatok alapján állították össze, s a két csapatkapitány, Tóth Tímea és Gál Gyula, a klasszikus grundszabályok szerint választotta ki posztonként a játékosokat.A program 15 órakor kezdődik.
Legfrissebb hírek

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
9 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
19 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
29 perce

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
36 perce

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
43 perce

Felkészülés: nem bírt egymással az Újpest és a kolozsvári Universitatea

Labdarúgó NB I
1 órája

A volt MLS-játékos beszólt Bielsának és Mourinhónak is

Foci vb 2026
1 órája

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
1 órája
Ezek is érdekelhetik