David Beckham már menne is

F. Z.F. Z.
2007.01.16. 00:39
Címkék
A szupersztár újra lendületbe jött
A szupersztár újra lendületbe jött
A szupersztár újra lendületbe jött
A szupersztár újra lendületbe jött
A szupersztár újra lendületbe jött
A szupersztár újra lendületbe jött
Még meg sem száradt a tinta David Beckham új szerződésén, máris újabb hírek miatt került ismét az újságok címlapjára az angol középpályás. A harmincegy éves játékos a napokban írta alá a kontraktust, amely szerint augusztustól 128 millió fontért (32 milliárd forint) öt évre a Los Angeles Galaxy labdarúgója lesz. A spanyol Real Madrid szélsőjét Fabio Capello vezetőedző száműzte az első csapat keretéből, mondván, Beckham úgy írt alá egy másik együtteshez, hogy előtte nem tárgyalt jelenlegi klubja illetékes vezetőivel. Az olasz mester már a Zaragoza elleni bajnokin betartotta ígéretét, így az angol a lelátóról szurkolta végig az 1–0-s madridi győzelemmel véget érő találkozót. Capello döntése után azonnal lépésre szánta el magát Beckham amerikai klubja, amelynek vezetői az ügyvédekkel együtt azon kezdtek el dolgozni, hogy a mellőzött játékos már a tavaszszal játszhasson új csapatában. Ezt persze nem lesz könnyű elérni, ugyanis távozásának körülményei miatt az angol alaposan magára haragította a Real vezetőit, köztük Ramón Calderón elnököt.

„Sajnos David Beckham képviselői kibabráltak velünk, a tárgyalások során mindig elfelejtették közölni, hogy megegyeztek a Galaxyval, és a játékos már házat is vásárolt Los Angelesben. Játszadoztak velünk, ami nem volt korrekt. Megértem Fabio Capellót, és elfogadom a döntését, mert Beckham már fejben nincs velünk” – nyilatkozta az egyik spanyol rádiócsatornának Calderón. Internetes információk szerint a Galaxynak megközelítőleg 5 millió fontot (1.2 milliárd forint) kellene letennie a Madridnak ahhoz, hogy a kegyvesztett labdarúgó még a július elsején lejáró szerződése előtt csatlakozhasson a Los Angeles-i gárdához.


Szavazás

Melyik csapat nyeri a spanyol labdarúgó-bajnokságot?

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
11 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
14 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
18 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
31 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
58 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Horvátország–Ghána 1–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik