Altat a török kapitány

V. T. N.V. T. N.
2007.03.24. 17:54
Címkék

Fatih Terim ezúttal maga alkalmazza a stratégiát, amellyel a pályán is jó eredményeket lehet elérni: altatja az ellenfelet. A török válogatott szövetségi kapitánya tegnap még a politikai felhangok elhessegetéséről beszélt, pénteken pedig már az ellenfelet fényezte. „Görögország remek csapat – kürtölte világgá Fatih Terim. – Jól ismerjük a legtöbb futballistát, jó játékosok, úgyhogy nagyon nehéz meccs vár ránk. De mindenképpen a tabella élére akarunk ugrani.” Később igazán meglepő kijelentésre is ragadtatta magát a kapitány: „Féltékeny vagyok, irigylem a görög kapitányt és a játékosait az Eb-címért. Egy nap mi is meg akarjuk nyerni a kontinensbajnokságot.” A törökök előtt a lehetőség adva van, bár nem lesz könnyű dolguk a „félholdasoknak”, hiszen több alapember is hiányzik a kezdő tizenegyből, többek között a az orosz Zenit csatára, Fatih Tekke, valamint a Galatasaray ifjú reménysége, Arda Turan is. A csoport harmadik esélyese, Norvégia Oslóban fogadja a bosnyákokat. A vendégek nem a legjobb összeállításukban készülnek, hiszen nyolc, külföldi bajnokságban futballozó játékos bejelentette: bojkottálja a válogatottbeli szereplést, mert véleményük szerint a keretet nem szakmai, hanem etnikai alapon állítják össze.

Legfrissebb hírek

Russell megszerezte a pole-t a két Ferrari előtt; Verstappen a falban zárta a spielbergi időmérőt

F1
18 perce

Szép Balázs finalista a budapesti öttusa-vk-döntőn

Egyéb egyéni
31 perce

Motivációs problémával érkezett, bronzéremmel távozott Balatonfüredről

Csupasport
31 perce

Kosárlabda: napokon belül kirúghatják a Real Madrid sztáredzőjét – sajtóhír

Kosárlabda
32 perce

MotoGP: Raúl Fernández nyerte az asseni sprintversenyt

Egyéb autó-motor
59 perce

A spanyolok két játékosukat is elveszíthetik a vb hátralévő időszakára

Foci vb 2026
1 órája

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
1 órája

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik