Nem szabad hibázni!

B. A.B. A.
2007.03.25. 00:08
Címkék

Várakozáson felül teljesítet tek a DVSC-Aquaticum játékosai az Ikast elleni EHF-kupa negyeddöntő első meccsén, hiszen mindössze két góllal, 26–24-re kaptak ki a klasszisokkal teletűzdelt dán együttes otthonában. Ezzel együtt óvatosan kell játszaniuk a debrecenieknek a vasárnap hat órakor kezdődő visszavágón, hiszen az Ikast könyörtelenül használja ki az ellenfél hibáit.

„Van esélyünk a továbbjutásra, szeretnénk is élni a lehetőséggel – mondta az első mérkőzésen remekül teljesítő Szűcs Gabriella. – Még jobb

eredményt is elérhettünk volna idegenben, ha az első félidő végén kevesebbet hibázunk. Ezúttal még jobban kell koncentrálnunk, hiszen a dánok lecsapnak az eladott labdákra. A védekezésünkkel Ikastban sem volt gond, remélem kapusaink ismét remekelni fognak.”

A debrecenieknél kérdéses Benyáts Beatrix szereplése, a térdsérüléssel bajlódó jobbátlövő a szerdai, Kiskunhalas elleni bajnoki mérkőzést kihagyta, de vasárnap nagyon szeretne pályára lépni.

Legfrissebb hírek

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
4 perce

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
11 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
17 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
44 perce

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
49 perce

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
54 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Panama–Anglia 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik